brykacze.pl- Logo - Opinie

brykacze.pl

Opinie (229) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1713)

Rewelacyjny sklep . Akurat kupiłam wieloryba dla synka ale nie można było odkręcić jednej śrubki , kontakt z obsługą sklepu był natychmiastowy, wysłali drugi wartościowy produkt od razu po odebraniu wadliwego , wszystko trwało zaledwie 3 dni . Za przesyłkę nie płaciłam , wszystko na koszt sklepu . Wielki plus .

8 gru 2023
Zamówiłam dwie rzeczy i dotarła tylko jedna. Po zgłoszeniu tego faktu czekałam tydzień na informację czy otrzymam brakującą zabawkę. Miała być nadana najpóźniej dziś. Niestety żadna przesyłka nie została zarejestrowana na mój nr telefonu (paczkomat in post, w aplikacji byłby ślad choćby o przygotowaniu przesyłki). Zabawka zamówiona na Mikołajki z wyprzedzeniem i jeszcze jej nie mam a już dwa dni po Mikołajkach. Musiałam kupić dziecku inny prezent w bucika :(

Opinie nt. sklepu brykacze.pl

Zamówienie otrzymałam bardzo szybko. Obsługa w kontakcie telefonicznym bardzo miła. Byłam bardzo mile zaskoczona gratisem jaki otrzymałam przy zamówionym towarze. Dotychczas nie zdarzyła mi się taka sytuacja .Serdecznie polecam. Kolejne zamówienia będę realizować w tym właśnie sklepie.
6 wrz 2024

Szybko i sprawnie zrealizowane zamówienie, telefonicznie uzgodniono czas odbioru na miejscu. Polecam
11 wrz 2024
Zabawki są dobrej jakości, wysyłka szybką, kontakt z klientem również bez zarzutów.
Zabawka ok, dobra jakość, tylko strumień wody z kranu jest trochę za mocny.
Bardzo szybka realizacja i rewelacyjny kontakt.Polecam wszystkim 🙂
Polecam Bardzo dokładnie zapakowane. Szybka dostawa. Ceny Ok.
6 wrz 2024
Expressowa wysyłka i przystępne ceny. Polecam :-)
20 wrz 2024
polecam